27. februára 2015

Unboxing #6

Po dlhšom čase pridávam príspevok aj do tejto rubriky. Bohužiaľ...po Vianociach sa peniaze míňajú a ja som si spravila zoznam vecí, ktoré si povinne kúpim skôr, ako investujem do dákej knihy. Dovtedy som na e-knihách. Škoda, že sa mi to nepodarilo a predsa len sa na moju poličku pripojila jedna kniha. Druhú som vyhrala na blogu Orvokki a výhra ma skutočne potešila. Na knihu som strašne zvedavá. Takže, tu sú moje nové lásky:

Samozrejme....ako je u mňa zvykom, tak som fotila večer a môj "super" mobil moc nespolupracoval. 

Takže, tu máme prvú lásku. Kniha, o ktorej som veľa čítala a už dlhšie som ju chcela mať doma. Nevydržala som to a predsa som si ju musela objednať. Na knihu Som roztrieštená sa veľmi teším a už som na 80 strane. Vyzerá to zaujímavo. 

Tu je moja vyhraná krásna. Dostala som k nej aj ňuňu záložku. 

Takže, tu sú moje najnovšie krásky. Môžete si všimnúť, že obidve sú od CooBoo. Majú neskutočne dobré knihy a rada u nich nakupujem. :)6 komentárov:

 1. Som rada, že knižka v poriadku dorazila, dúfam, že sa ti bude páčiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. :3 Už ju dnes idem čítať :)

   Odstrániť
 2. Obě knihy mám za sebou, vlastně obě série a Drakie je úžasná :3 Jsem roztříštěná mně potom zklamala ale i tak byla super :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som zase na Draki počula pár negatív, preto som si ju nechala ako druhú. Som roztrištená bola zaujímavá, zo začiatku strašne nudná, ale potom sa to zmenilo. Som zvedavá na ďalšie časti. Na Draki sa tiež teším, dnes sa do nich pustím. :)

   Odstrániť
 3. Ani jednu jsem ještě nečetla, ale obě mám už straaaašně dlouho v plánu!! :) Jsem zvědavá, jak se Ti budou líbit.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dnes som Roztrieštenú dočítala a určite napíšem recenziu. Mám sa veľa čo rozkecávať. :D

   Odstrániť

Za každý komentár zo srdca ďakujem!