O mne


Keď ste si dali tú námahu kliknúť na políčko "O mne" a chcete sa o mne dozvedieť viac, dávam vám tú možnosť, nájdem si čas a napíšem pár viet o sebe. :)

Celým menom sa volám Kristína Hulinová, moje prezývky sú Kika, alebo Tinuš. Mám 21 rokov, študovala som na obchodnej akadémii a jeden rok som si vyskúšala študovať aj Editorstvo a vydavateľskú prax na FF UKF v Nitre. 
Okrem kníh milujem zvieratá (doma mám hotový zverinec), lúštenie krížoviek, hudbu a seriály. 
Knihy som nemilovala od malička. Nikdy som čítanie nemala v láske rovnako ako moja rodina, takže ma do čítania nikto nesúril. Keďže mám ťažkú chorobu a v roku 2012 som bola na operácií, kde mi vyberali nádor na mozgu, ostala som dlhšie doma. Moja nuda ma prinútila siahnuť po prvej knihe. Keď som ju dočítala, hneď som chcela viac a viac. Nevedela som sa od nich odtrhnúť a nakoniec som skončila s plnou knižnicou a vlastným blogom, ktorý vznikol 17. 11. 2014.

Blog si prešiel dvojročnou pauzou, kedy si moja hlava povedala, že bude mať veľkú knižnú krízu a rozhodla sa rok a pol kníh ani nedotknúť. Sťahovala som sa, hľadala prácu, riešila iné starosti a hlavne pozerala kopu filmov a seriálov. No ku knihám som sa vrátila a preto som sa rozhodla znovu obnoviť môj knižný blog. 

Budem neskutočne rada, ak sa vám na mojom blogu bude páčiť, poprípade zanecháte komentár a ak sa na blog budete s chuťou vracať. 

Ak sa ma chcete niečo opýtať, alebo len tak pokecať, môžete ma zastihnúť na mojom e-maile tinka14598@gmail.com, alebo na mojom facebooku Kristína Hulinová. Taktiež ma nájdete aj na instagrame kikus_kika14598.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Za každý komentár zo srdca ďakujem!