20. novembra 2018

4. narodeniny blogu! VYKECÁVAČKA + SÚŤAŽ

Naozaj neverím, že tento článok píšem. Ubehla už dlhá doba od toho, čo som na mojom blogu uverejnila prvý článok. Som vážne prekvapená, že som to dotiahla až sem. V poslednú dobu sa toho u mňa veľmi veľa zmenilo a to sa odzrkadlilo aj na blogu. Pomaly sem pridám jednu recenziu za mesiac a úplne vymizli príspevky do rôznych rubrík. Sama si to uvedomujem a som z toho smutná. Stalo sa toho v mojom živote veľmi veľa. Uvedomila som si, že vysoká škola nie je pre mňa a preto som odišla. Dva mesiace som si potom v lete naplno užívala s priateľom a nastala realita. Dlhú domu mi zabralo hľadanie mojej prvej stálej práce a keď som ju našla, jediné čo som stihla spraviť kým som unavená nepadla do postele bola sprcha a jedlo. Na čítanie mi vôbec neostával čas a ak áno, tak som vôbec na čítanie nemala chuť. Nechápem čo sa som ňou stalo. Na čítanie som pomaly zabúdala a ani ma nenapadlo si kupovať nové knihy. V piatok som z práce definitívne odišla a znovu nastáva kolobeh hľadania práce. Mám však viac času a znovu si pomaly k čítaniu hľadám cestu. Podľa mňa to však nebude také, ako to bývalo. Čo bude mať dopad aj na blog.
Veľmi dlho som o tom premýšľala a rozhodla som sa, že obmedzím recenzie na minimum. Normálnu recenziu tu nájdete odteraz len raz za čas, keď budem mať chuť ku knihe povedať viac ako na pár riadkov. Oveľa viac sa tu objavia tzv. minirecenzie, s ktorými ste sa u mňa už mohli stretnúť. Budem teda písať o viac knihách, no budem sa sústrediť len na základ a moje dojmy. K tomu všetkému sa objaví viac článkov k rôznym rozbehnutým rubrikám. Rozhodla som sa taktiež byť viac aktívnejšia aj na mojom súkromnom instagrame, kde budem pridávať aj viac knižných fotiek, preto budem rada ak ma budete sledovať.

Čo sa teda na blogu odteraz zmení?:
- obmedzia sa normálne recenzie
- písanie minirecenzií (3 minirecenzie v jednom článku)
- viac článkov do rubrík
- aktívnosť na instagrame

Dúfam, že vás to od blogu neodradí a budete ho aj tak naďalej navštevovať. Ak máte nejaké dotazy, poprosím ich do komentáru. :)

A čo tá sľubovaná súťaž?
4. narodeniny sú vážne nádherné číslo a som neskutočne vďačná aj vám čitateľom. Vždy keď uvidím koľkokrát sa moje recenzie otvoria, mám chuť písať znovu a znovu. Kvôli vám. 💓 Vy ma poháňate vpred, takže 4. narodeniny oslavuje blog hlavne kvôli vám. Preto som si pre vás samozrejme pripravila súťaž.
Milujem, že sú narodeniny pred Vianocami a preto mám pocit, že výhercovi/om dávam výhru ako darček pod stromček.
Každý blogger, dokonca aj ten, ktorý rád navštevuje knižné blogy pozná blog Lyn_von_Nightlight. Majka má nádherný blog, skvelé články a recenzie a pred pár týždňami sa stala matkou jej prvej knihy V znamení Ametystu. Knihu ste už určite zaregistrovali buď na internete, dokonca ste mohli Majku vidieť v Teleráne alebo na Bibiotéke. Kniha čitateľov zaujme nádhernou obálkou a zaujímavou anotáciou. Preto som sa rozhodla knihu vďaka Albatros-u venovať do súťaže. Samozrejme nebudú ku knihe chýbať ani iné maličkosti, ktoré však neprezradím, aby výherca mal nejaké to prekvapenie. :) A ako sa zapojiť do súťaže?

  • Nakoľko mám obmedzené zdroje, súťaž je otvorená len pre ľudí so slovenskou doručovacou adresou (veľmi sa ospravedlňujem českým čitateľom).
  • Nebudem to kontrolovať, no budem vďačná, ak ma budete sledovať už na spomínanom instagrame a budete pravidelným čitateľom môjho blogu (zahreje ma to pri srdiečku).
  • Aby ste precvičili trochu prsty na klávesnici, napíšte mi vaše najobľúbenejšie filmy Vianoc (moje sú bez debaty Pelíšky, Pelíšky a Pelíšky).
  • Potom už stačí napísať do komentáru váš e-mail, kde vás môžem v prípade výhry kontaktovať.  
  • Súťaž trvá do 10.12. 2018, aby balík stihol do Vianoc prísť :)

BONUS
Pssst! Blížia sa tie Vianoce a ako som spomínala, milujem ten pocit, že výhercom dávam výhry ako keby pod stromček. Preto sledujte moje budúce články... ;)

1 komentár:

  1. Z vianočných filmov mám rada najmä tie klasické rozprávky ako Popoluška, Mrázik a podobne. Z filmov zasa S tebou mne baví svět 😃... Môj mail je kikusqa350@azet.sk

    OdpovedaťOdstrániť

Za každý komentár zo srdca ďakujem!